Mediatori

Pilnie simbola elementi ir LMT logo Latvijas simbola pilnās formas – definētajās LMT Kartes krāsās. Pilnos simbola elementus izmantojam kā taktisko ziņu formu, kā laukuma formu zem teksta vai attēla un paterna masku. Komunikācijā izmantojam tikai četru stūru pilnos simbola elementus. Pilnos simbola elementus varam palielināt un rotēt, saglabājot to pamatformu. Gadījumos, kad pilno simbola elementu izmantojam kā laukuma formu zem teksta vai attēla masku, tas maketā var būt tikai viens un tas tiek kadrēts tā, lai redzams būtu tikai viena tā stūra fragments.

Lietošana maketā

Lietošana kadrējumā

Gadījumos, kad pilno simbola elementu izmantojam kā laukuma formu zem teksta vai attēla masku, tas maketā var būt tikai viens un tas tiek kadrēts tā, lai redzams būtu tikai viena tā stūra fragments – 1/3 daļa no stūra radiusa.

Taktiskās ziņas

Taktiskā ziņa paredzēta, lai akcentētu kādu unikālu piedāvājumu vai akcijas cenu kādā noteiktā laika periodā vai arī jaunumu.

Taktiskās ziņas izvietojam LMT logo simbola pilnajos četru stūru elementos, kuriem izmantojam vienu no LMT Kartes krāsām: gaiši oranžo, spilgti sarkano, melno vai balto. Pilnajiem simbola elementiem var lietot caurspīdīguma filtrus, saglabājot LMT zīmola krāsas. Taktisko ziņu pilnajā simbola elementā var izvietot cenu, ikonas vai maksimums trīs vārdus. Tekstu un/vai cenu centrējam. Tekstu un cenu ievietojot, ievērojam drošo laukumu. Maketā taktiskās ziņas izvietojums atkarīgs no konkrētā maketa teksta un vizuālo elementu apjoma. Maketā var būt ne vairāk kā viena taktiskā ziņa. Pilnajam simbola elementam jābūt maketā redzamam pilnā apmērā.

Teksta lietošana pogās

Teksts digitālās vides materiālu pogās – Geometria Narrow Regular, mazie burti un nolīdzināts pret kreiso malu. Pogām izmantojam kādu no LMT Kartes definētajām krāsām vai līniju.

Ikonas

Izmantojam LMT zīmola ikonas no feathericons.com LMT Kartes definētajās krāsās. Vienā materiālā tiek lietotas viena izmēra, krāsas un vienādi noformētas ikonas. Skaidrojošais teksts zem ikonām – Geometria Narrow, mazie burti, centrēts.